Illuminati, masonai, slaptos organizacijos

Pažiūros, bendruomenės, sektos, pogrindžiai.

Dauguma
Dauguma

20 Balandis 2011

Re: Illuminati, masonai, slaptos organizacijos

Lmp rašė:
noriulaisvės rašė:Dar prisiminiau, taigi Žiedų valdove kažkuriam filme viską matanti akis yra ! Ta, kur neleido prieit prie ugnikalnio... Haris Poteris turi randą žaibą.
Kai viską atgaminu, daug tų ženklų prisimenu.
Frizz, kaip gali sakyt kad jie nenori blogo? Tikslas pateisina priemones-jau senai nepasiteisino. Čipai, muzikos, kino industrija... Jie nori kad žmonės išsinaikintų, ir tai daro žiauriais būdais. Propoguodami seksą, homoseksualus, alkocholį, narkotikus... Žmonės nebeturi jokių vertybių, pusė mano pažystamų merginų gyvenime net nenori turėti vaikų. Kur ritasi pasaulis, kurį valdo masonai... :|

Hario Poterio filmas pastatyas pagal knyga, na ne manau kad Haris Poteris yra susijes su masonais( neteisinga paimt belekoki dalyka filme ar taip kur nors ir sakyt kad cia jau masonu zenklas)
Na tarkim, is sito video kuris yra apie iliuminati
http://youtu.be/fyMoVrZmd5c 1.17, paimu kad tai yra iliuminati piramide.
Paveikslėlis
Kadangi narsykles Google chrome logo turi bendru bruozu su situo screenshotu, galima teigti kad Google Chrome yra grynas iliuminati produktas, o kadangi Google chrome narsykle sukurė Google korporacija, galima sakyti kad Google kompanija yra valdoma iliuminati ir masonu. Juokauju aisku as :D
Paveikslėlis

Na ir kas, kad pagal knygas? Ką tai keičia??? Nežinau, čia tik mano spėjimas. Reikės kada vėl Harį Poterį pažiet, paieškot ženklų.
Vartotojo avataras

Dauguma
Dauguma

24 Balandis 2011

Sveiki gyvi,
dar vakar labai čia daug visko skaitinėjau, bet liko man tokių pora dalykų, kuriuos ne iki galo suprantu.
Apie masonus
Labai daug apie juos skaičiau, tik nerandu niekur dalyko, kuris mane labiausiai domina. Aš suprantu, kaip jie veikia, suprantu jų istoriją, bet nesuprantu... Kokiu tikslu žmonės tampa masonais? Koks yra jų tikslas? Vienyti žmones, kurie dirba švietimo srityje? Ir kas iš to vienyjimo tokiu atveju? Skaičiau ir apie tai, kad realiai ne aukšto lygio masonais net dažnai yra klaidingai mokomi, bet šiaip... Koks tada jų bent jau viešasis tikslas, dėl ko jais tampama?
Apie masonų, illuminati ir šiaip naują pasaulio tvarką
Kaip jūs interpretuojate filmo "Zeitgeist 3" pabaigoje siūlomą projektą "Earth"? Ar tai nėra būtent ir pristatoma lygybė, brolybė, kuomet visi turi ką valgyti, visi turi darbo vietas, tik tų visų... kur kas mažiau? Jei taip, tuomet mano galvoje keli dalykai kertasi. AŠ seniau įsivaizdavau, kad "Zeitgeist" - filmas, kurį pasiūlė žmonės norintys atmerkti akis, bet, žinoma, suprantu ir tai, kad tokių filmų niekas šiaip (be tikslo) nestato. Peršasi išvada, kad "Zeitgeist" - masonų/illuminati propaganda? Kuri a le "atveria" akis, bet iš tikrųjų jas užmerkia kitoje vietoje?

Labai įdomios Jūsų nuomonės.
Vartotojo avataras

Turi ką parašyti
Turi ką parašyti

24 Balandis 2011

Dėl Zeitgeisto viskas aišku, žmonės kurie jį kurė patys pritaria tai tvarkai dėl to yra daug įrodymų kaip, kad ir zeitgeist naudojamas knygų sąrašas ir jų autoriai. Pažiurėk Zeitgeist exposed ar pan va šitas filmas man patiko:
Zeitgeisto esmė supanioti tiesą su melų, kad žmonės nesusipratę būtų, čia veikia ir psichologija pasiūlo žmogui du skirtingus variantus ir lieki nežinodamas kas gerai ir kas ne. Pvz per telika sako krizė baigias kitur sako, kad ji bus ir paprastas žmogus nebežino kuo tikėt ir nusispjauna į tas žinias (atseit nu nežinau kas vyksta) Taip ir su ta tvarka čia atseit kažkas blogo pradžioj, bet ant galo pasako, kad ji bus labai gerai. Toks "rojus" be to yra įmanomas tik smarkiai sumažinus žmonių skaičių žemėje.

UAB

Dauguma
Dauguma

03 Gegužė 2011

justis90 rašė:Dėl Zeitgeisto viskas aišku, žmonės kurie jį kurė patys pritaria tai tvarkai dėl to yra daug įrodymų kaip, kad ir zeitgeist naudojamas knygų sąrašas ir jų autoriai. Pažiurėk Zeitgeist exposed ar pan va šitas filmas man patiko: http://www.youtube.com/watch?v=Mgtc_Dhn ... ideo_title

Zeitgeisto esmė supanioti tiesą su melų, kad žmonės nesusipratę būtų, čia veikia ir psichologija pasiūlo žmogui du skirtingus variantus ir lieki nežinodamas kas gerai ir kas ne. Pvz per telika sako krizė baigias kitur sako, kad ji bus ir paprastas žmogus nebežino kuo tikėt ir nusispjauna į tas žinias (atseit nu nežinau kas vyksta) Taip ir su ta tvarka čia atseit kažkas blogo pradžioj, bet ant galo pasako, kad ji bus labai gerai. Toks "rojus" be to yra įmanomas tik smarkiai sumažinus žmonių skaičių žemėje.

Susisiekiau su Progresu ir jis pats pritaria naujai pasaulio tvarkai. Jis pritaria, kad žmonių skaičius turi ženkliai nukristi, kad būtų "tvarka". O jis šio forumo adminas ir pagal Justis90 galima daryti išvadą, kad Progresas yra masonas :pergale:
Vartotojo avataras

Besidomintis
Besidomintis

Charakterio tipas: ISTP

03 Gegužė 2011

UAB rašė:Susisiekiau su Progresu ir jis pats pritaria naujai pasaulio tvarkai. Jis pritaria, kad žmonių skaičius turi ženkliai nukristi, kad būtų "tvarka". O jis šio forumo adminas ir pagal Justis90 galima daryti išvadą, kad Progresas yra masonas :pergale:

Pagal tas 10 taisyklių nauja pasaulio tvarka ne taip jau blogai atrodo.
Bet minusas tas,kad žmones niekada nesužinos kas jų valdovai ir kaip iš tikrujų valdomas pasaulis.Man tai nepatinka,žmones turi žinoti tiesa.Man atrodo nauja pasaulio tvarka galima butu kurti kitaip...
Pas save viduje aš hipis tai gali buti,kad man tik atrodo. :)
(Tik nelaikykite visai išprotėjusių.Zinau,kad globalizmas yra blogai,bet iš dalies palaikau nauja pasaulio tvarka.)

P.S. O RFID čipams aš visai nepritariu!Myliu privatumą ir nenorėčiau buti sekamas kaip kažkoks gyvulis.
Vartotojo avataras

Turi ką parašyti
Turi ką parašyti

04 Gegužė 2011

UAB rašė:
justis90 rašė:Dėl Zeitgeisto viskas aišku, žmonės kurie jį kurė patys pritaria tai tvarkai dėl to yra daug įrodymų kaip, kad ir zeitgeist naudojamas knygų sąrašas ir jų autoriai. Pažiurėk Zeitgeist exposed ar pan va šitas filmas man patiko: http://www.youtube.com/watch?v=Mgtc_Dhn ... ideo_title

Susisiekiau su Progresu ir jis pats pritaria naujai pasaulio tvarkai. Jis pritaria, kad žmonių skaičius turi ženkliai nukristi, kad būtų "tvarka". O jis šio forumo adminas ir pagal Justis90 galima daryti išvadą, kad Progresas yra masonas :pergale:

Keista, net neįsivaizdavau, kad sąmokslas taip toli pažengęs Progresą pažystu kelis metus minimum ir net neįtariau, kad jis masonas :susijaudines: :sokas:
Vartotojo avataras

Besidomintis
Besidomintis

04 Gegužė 2011

UAB rašė:Susisiekiau su Progresu ir jis pats pritaria naujai pasaulio tvarkai. Jis pritaria, kad žmonių skaičius turi ženkliai nukristi, kad būtų "tvarka". O jis šio forumo adminas ir pagal Justis90 galima daryti išvadą, kad Progresas yra masonas :pergale:

Aš irgi pritariu,kad žmoniu skaičius turėtu ženkliai sumažėti,kad išlaikyta pusiausvyra su gamta ir butu tvarka.Tai dabar tikriausiai ir aš masonas... :D

P.S. Šiaip jei žmoniem leistu vystyti technologijas ramiai tai nereikėtu žudyti žmoniu tiek,jei žmones gyventu harmonijoje su gamta irgi sutaupytume žemės resursų... :nieko:
Vartotojo avataras

Globalistų mėsa
Globalistų mėsa

04 Gegužė 2011

noriulaisvės rašė:Dar prisiminiau, taigi Žiedų valdove kažkuriam filme viską matanti akis yra ! Ta, kur neleido prieit prie ugnikalnio... Haris Poteris turi randą žaibą.
Frizz, kaip gali sakyt kad jie nenori blogo? Tikslas pateisina priemones-jau senai nepasiteisino. Čipai, muzikos, kino industrija... Jie nori kad žmonės išsinaikintų, ir tai daro žiauriais būdais. Propoguodami seksą, homoseksualus, alkocholį, narkotikus... Žmonės nebeturi jokių vertybių, pusė mano pažystamų merginų gyvenime net nenori turėti vaikų. Kur ritasi pasaulis, kurį valdo masonai... :|

Jūs kaip kokie paranojikai. nereikia prisigalvoti to ten, kur to tikrai nėra.
Daug domėjausi ir domiuosi Tolkieno kūryba. Jis buvo gilus krikščionis, buvo geri draugai su Lewisu, domėjosi teologija, mitologija, filologija. Būtent tai ir lėmė, jog jis norėjo parodyti gėrį ir blogį savo knygose per simbolius. Pavyzdžiui, žiedas - nuodėmė, kuriai žmogus negali atsispirti, visokie orkai ir taip toliau - blogio jėgos, pasiuntiniai, demonai, taip pat tavo paties paminėta akis. Tad nereikia kalbėti nesąmonių apie tai, ko nežinote.

Dauguma
Dauguma

08 Gegužė 2011

Empyrean rašė:

Jūs kaip kokie paranojikai. nereikia prisigalvoti to ten, kur to tikrai nėra.
Daug domėjausi ir domiuosi Tolkieno kūryba. Jis buvo gilus krikščionis, buvo geri draugai su Lewisu, domėjosi teologija, mitologija, filologija. Būtent tai ir lėmė, jog jis norėjo parodyti gėrį ir blogį savo knygose per simbolius. Pavyzdžiui, žiedas - nuodėmė, kuriai žmogus negali atsispirti, visokie orkai ir taip toliau - blogio jėgos, pasiuntiniai, demonai, taip pat tavo paties paminėta akis. Tad nereikia kalbėti nesąmonių apie tai, ko nežinote.

Aš ir nesakiau, kad tos knygos ir filmai yra blogi... Taigi ten ta viską matanti akis yra blogis, blogio pusėje. Ir ji neleidžia sunaikinti žiedo. Tai kuo tau užkliuvo mano pasisakymas?
Vartotojo avataras

Dauguma
Dauguma

11 Gegužė 2011

Svarbiausia reikia mokėti atsirinkti tikrą ir netikrą informaciją, o tai begalo sunku kai jos tiek daug.Klaidingos informacijos apie masonus skleidžia samokslo teorijų kūrėjai, mass media, gal netgi dievobaimingieji ar net patys masonai.
Šiek tiek pamastymų: nuo seno pasakojama apie konfliktą tarp bažnyčios ir iliuminatų.Bažnyčia konfliktuoja su mokslo žmonėmis todėl, kad jie moksliškai paaiškina jų ilgai teiktas teorijas apie dalykus kuriuos - jie teigia sukūrė dievas ir pan, tokie žmonės (mokslininkai) pradedami gaudyti, kaltinami erezijomis, raganavimu, todėl yra paskatinami kurtis į bendruomenes, grupeles nuo ko pradeda darytis įvairios ložės.Pagalvojus jai viskas taip ir vyko, kas trukdo didžiausiai pasaulio religijai pradėti teigti jog iliuminati yra Šetono garbintojai ir prieš juos nuteikti žmonija, nes mano manymu pati krikščionybe ir yra didžiausia pasaulio sekta ir kontroliuoja begales žmonių, tad susidaro 2 didelės jėgos Popiežiaus ir Masonai.Aišku pagalvojus galima rasti daug teigimų ir neigimų dėl šitų dalykų...
Taipogi...kartais daugelis dalykų būna tiesiog sutapimai kurie pateikiami kaip faktai , sugalvojau pavyzduką : Pats esu gimęs 05 mėn 31 dieną 5+3+1=9, mano vardo skaitmuo yra 9, na dar pasiknaisiojęs galėčiau savo gyvenime rasti dar koki 9-netą, apvertus 999 gausim 666, tad nemanau kad visuose tokiuose faktuose reikia ieškoti reikšmės.
Sex, Drugs and Rockefeller

Dauguma
Dauguma

16 Gegužė 2011

Skaičiau ir nelaikiau juoko :1laugh:
Aš nesuprantu, ar jums 8 metai visiem, kad ieškot to ko iš tiesų nėra :1laugh:

Jūs bent patys nuo kompiuterių nulipat ir pažiūrit kaip kas iš tiesų dedasi pasaulį o ne vien tik youtubei ir t.t?

Jūs manot, kad Jay-Z rodydamas trikampius per koncertus ir t.t įrodo, kad jis yra masonas ir yra iliuminatas? :1cheesy:

Jūs per tiek laiko net vienu procentu nenuėjot prie tos tiesos kurią kai kurie jau žino.
Vartotojo avataras

Turi ką parašyti
Turi ką parašyti

16 Gegužė 2011

Phosphoros rašė:Skaičiau ir nelaikiau juoko :1laugh:

Jūs bent patys nuo kompiuterių nulipat ir pažiūrit kaip kas iš tiesų dedasi pasaulį o ne vien tik youtubei ir t.t?

Jūs manot, kad Jay-Z rodydamas trikampius per koncertus ir t.t įrodo, kad jis yra masonas ir yra iliuminatas? :1cheesy:

Jūs per tiek laiko net vienu procentu nenuėjot prie tos tiesos kurią kai kurie jau žino.

Jo, jo jis čia tik šiaip sau parodė, viskas sutapimai, netyčiukai, gyvenk ir nieko negalvok :1smiley:
Vartotojo avataras

Rimtas narys
Rimtas narys

16 Gegužė 2011

Ieškant tiesos - Japonijoje cunamis nebuvo dėl žemės išdaigų. Tai buvo sukurta pačių globalistų.
Apie Jay-Z jau senai aišku ir šiuose reikaluose niekas tiesos neieško.

Dauguma
Dauguma

16 Gegužė 2011

Na kai norėsi daugiau išgirsti tai susirasi mane. O čia viešai aš tikrai nesiruošiu dėlioti tai, nes daug nuomonių ir visos bus klaidingos. :D

Dauguma
Dauguma

16 Gegužė 2011

virs erelio yra 13zvaigzdziu,tai reiskia 13europos sajungininkiu,kurios 13 zvaigzdziu sudeda zydu simbolika.rothschildu seima valdo pagrindini zydu ir banku kapitala
Vartotojo avataras

Dauguma
Dauguma

17 Gegužė 2011

Phosphoros rašė:Na kai norėsi daugiau išgirsti tai susirasi mane. O čia viešai aš tikrai nesiruošiu dėlioti tai, nes daug nuomonių ir visos bus klaidingos. :D

Tikrai juokingai atrodantys tavo pareiškimai, tikriausia esate labai vyresnis už esančius čia 8-mečius (gal net 16-metis ?) ar kasnors susisiekė ir sužinojo tą didžiają tiesą kurios viešai nežadi dėstyti?
Čia yra diskusijos ir žmonės diskutuoja, pateikia įvarias savo versijas, o jai neturi ką pasakyti tai gal verčiau ir patylėtum.
Peace out.
Sex, Drugs and Rockefeller
Vartotojo avataras

Dauguma
Dauguma

18 Gegužė 2011

Phosphoros rašė:Na kai norėsi daugiau išgirsti tai susirasi mane. O čia viešai aš tikrai nesiruošiu dėlioti tai, nes daug nuomonių ir visos bus klaidingos. :D

jo, tuoj visi skelbs "žinau tiesą, bet nesiruošiu jos viešai skelbt"
tai gal, visažini, galėtum bent užsiminti apie savo "tikrąją versiją"?

Lmp

Vartotojo avataras

Besidomintis
Besidomintis

22 Gegužė 2011

Siandien ziurejau dokumentika apie Havaju salas. Tai i akis uzkliuvo vienas dalykas.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras

Besidomintis
Besidomintis

24 Gegužė 2011

FrIzz rašė:Apollo 13 was a NASA/Freemasonry experiment on the mystical #13! It was launched at 13:13 (1:13 pm) and left Earth orbit on April 13. The main TV station in Houston was Channel 13. It miraculously returned safely on April 17 which is Jesus'74 real birthday!! 'Coincidence'?

Many of you have seen the movie Apollo 13. Watch it again knowing this information and the miracle of the crew led by Astronaut Jim Loveall arriving safely on Jesus' Birthday is awesome! Jim's wife was/is named Marilyn which means 'Mary line' referring to the descendants of Jesus & Mary Magdalean. Astronaut Fred Hayes' wife was/is named Mary and was pregnant at the time of the mission. Astronaut Jack Swaggert was a bachelor. 'Coincidence'?

Vartotojo avataras

Besidomintis
Besidomintis

25 Gegužė 2011

Paveikslėlis
ne? :1smiley:

P.S. Gal kas turi ką pasakyti apie apie valdžios slaptus pokalbiu pasiklausimus? :1wink:
Vartotojo avataras

Turi ką parašyti
Turi ką parašyti

05 Birželis 2011

FrIzz rašė:Paveikslėlis
ne? :1smiley:

P.S. Gal kas turi ką pasakyti apie apie valdžios slaptus pokalbiu pasiklausimus? :1wink:

Visad pagalvodavau apie tą kalnapilį :1smiley: Parašysiu ką esu girdėjes, aišku kas žino ar čia tokia esmė to kalnapilio išvadas keikvienas pats pasidarys.
Iš pirmo žvilgsnio atrodo nu ką piramidė ir žvaigždutė, žvaigždutė primena krentančią iš dangaus ir turi viena spyglį ilgesnį už kitus. Pagal Manly P. Hall žvaigdutė su ilgesniu spygliu simbolizuoja aušrinės žvaigždės kritimą, kas Biblijoje yra Liuciferis. Manly P Hall buvo 33 laipsnio masonas, tai galima rasti ir vikipedijoj ir suprasti iš jo darbų. Garsiausias jo darbas tokiu pavadinimu:
"Slapti amžių mokymai: Enciklopedija apibrėžianti, masonų, hermeneutikos, Kabalos, Rozikreucerių Simbolių filosofiją"
Tokią žvaigždę ir kitų panašių simbolių galima rasti mormonų bažnyčioje. Pagal buvusį mormonų dvasininką ir 33 laipsnio masoną Bill Schnoebelin: "Mormonizmas ir būrimai abu mokomi Liuciferio."
Tai va, gal ši žvaigždutė ir turi kažkokį ryšį, beje kur užrašyta "Kalnapilis" man primena akies formą:
Dar dėl įdomumo galima su matlankiu išmatuoti žvaigždutės pasisukimo laipsnį :1smiley:
Čia apie sekimus angliškai:
http://www.stumbleupon.com/su/2EAjxa/endoftheamericandream.com/archives/32-signs-that-the-entire-world-is-being-transformed-into-a-futuristic-big-brother-prison-grid
Prikabinti failai
kalnapilis_logo.jpg
kalnapilis_logo.jpg (55.88 KiB) Peržiūrėta 2441 kartus(ų)

Dauguma
Dauguma

19 Birželis 2011

pas jus net registracijoje forumo slaptazodis turi buti nuo 6 iki 33, ar tai sutapimas? bet istikruju pasiskaites pas jus ir kitos literaturos labai nusivyliau iliuminatu veikla. man labiau patiko "angelai ir demonai" versija, bet ko gero , ten bandoma taip pat kaip cia kazkas rase "uzstumt" ant krikscionybes sumaisant ant stalo kortas. t.y. sukeisiant masonu isitikinimus ir tikejima su krikscionybes kaip religijos aiskinamomis problemomis bei ideologija. ir gaunasi kad masonai - angelai, o krikscionys (arba katalikai ir kitu religiju fanatikai, atstovai) - demonai :) nors realiai gaunasi kaip ir atvirksciai :) manau masonu kultas ar klanas ar kaip bepavadinsi ju organizuotumo padarini galima sulyginti su mafija. paprasciau tariant ne tas STIPRUS kuris yra zinomas kaip stiprus, bet tas kuris istikruju yra stiprus ir taip pat pasizymi protu, kad isliktu nezinomas. butent tie mafijozai arba siuo atveju masonai kurie isgarseja kaip 33laipsnio arba tokie kaip H.Daktaras (cia atstovauja mafijozus), kurie zinomi ziniasklaidai ir paprastiems zmonems kaip mes yra specialiai isplatinti per ziniasklaida asmenys, kurie nebuvo arba buvo nepakankamai STIPRUS. tikroji galia manau slype tokiose "skylese" kuriu mes net neissivaizduojame ir kuriu mums niekada neleis suzinoti.
p.s. del tu simboliu, tia manau ju paskirtis yra 2prasme: 1 prasme ta , jog kaip kazkas minejo - bendrauti tarpusavyje, nes jie ne tokie kokiais padare mus(nedraugiski ir pergobsus, kad dalintusi tarpusavyje, siekdami sau aukstesniu isitikinimu naudos), o 2 prasme ta , jog butent dabar, kai jie ne va pradeda "lysti is peliu urvu" pogrindzio i dienos sviesa, galetu visus gasdinti ir bauginti savo didybe ir juos gaubiancia didelia paslaptimi :) kadangi ju idealogija per chaosa sukurit nauja tvarka, tia manau tai dar vienas ginklas kuris ta chaosa sustiprina :)
Vartotojo avataras

Dauguma
Dauguma

19 Birželis 2011

augis420 rašė:pas jus net registracijoje forumo slaptazodis turi buti nuo 6 iki 33, ar tai sutapimas? bet istikruju pasiskaites pas jus ir kitos literaturos labai nusivyliau iliuminatu veikla. man labiau patiko "angelai ir demonai" versija, bet ko gero , ten bandoma taip pat kaip cia kazkas rase "uzstumt" ant krikscionybes sumaisant ant stalo kortas. t.y. sukeisiant masonu isitikinimus ir tikejima su krikscionybes kaip religijos aiskinamomis problemomis bei ideologija. ir gaunasi kad masonai - angelai, o krikscionys (arba katalikai ir kitu religiju fanatikai, atstovai) - demonai :) nors realiai gaunasi kaip ir atvirksciai :) manau masonu kultas ar klanas ar kaip bepavadinsi ju organizuotumo padarini galima sulyginti su mafija. paprasciau tariant ne tas STIPRUS kuris yra zinomas kaip stiprus, bet tas kuris istikruju yra stiprus ir taip pat pasizymi protu, kad isliktu nezinomas. butent tie mafijozai arba siuo atveju masonai kurie isgarseja kaip 33laipsnio arba tokie kaip H.Daktaras (cia atstovauja mafijozus), kurie zinomi ziniasklaidai ir paprastiems zmonems kaip mes yra specialiai isplatinti per ziniasklaida asmenys, kurie nebuvo arba buvo nepakankamai STIPRUS. tikroji galia manau slype tokiose "skylese" kuriu mes net neissivaizduojame ir kuriu mums niekada neleis suzinoti.
p.s. del tu simboliu, tia manau ju paskirtis yra 2prasme: 1 prasme ta , jog kaip kazkas minejo - bendrauti tarpusavyje, nes jie ne tokie kokiais padare mus(nedraugiski ir pergobsus, kad dalintusi tarpusavyje, siekdami sau aukstesniu isitikinimu naudos), o 2 prasme ta , jog butent dabar, kai jie ne va pradeda "lysti is peliu urvu" pogrindzio i dienos sviesa, galetu visus gasdinti ir bauginti savo didybe ir juos gaubiancia didelia paslaptimi :) kadangi ju idealogija per chaosa sukurit nauja tvarka, tia manau tai dar vienas ginklas kuris ta chaosa sustiprina :)

Kaip jau sakė kažkas, masonų simbolizmas paprastiems gyventojams turi simbolizuoti savimonę, protą, intelektą, gerį ir t.t. O iš tikrųjų, simbolizmas dalyvauja kaip žinutė to pačio kulto nariams. Dėl slaptažodžio progresas sakė, kad tai nesutapimas :1smiley:

Dauguma
Dauguma

19 Birželis 2011

kaip jau sakė kažkas, masonų simbolizmas paprastiems gyventojams turi simbolizuoti savimonę, protą, intelektą, gerį ir t.t. O iš tikrųjų, simbolizmas dalyvauja kaip žinutė to pačio kulto nariams. Dėl slaptažodžio progresas sakė, kad tai nesutapimas :1smiley:

kitaip tariant nemanai kad tai dar viena "JU" (kad ir kas tai bebutu ir jeigu isviso yra) plano dalis? kaip simbolis gali paprastam zmogui tai simbolizuoti? aisq ten tiem simboliu tyrinetojam kurie reiksmes tyrineja simboliu, tai gal but ir pasako ka nors, taciau paprastam zmogui kazkokia piramide ir akis (imu tik kaip pavizdy) gali simbolizuoti ne ka daugiau kaip tik "shizas" kazkokias :) kita vertus, gal but tai veikia pasamone savaip ir iteigia kazka.. kaip tame video kur multikuose randami masonu zenklai :) ten sakoma , kad butent zalia spalva labiausia atkreipia demesi pasamones.... nezinau ar tai sutapimas, bet istikruju kol dar nebuvo paaiskine pastebejau ta zalia knyga :)
Vartotojo avataras

Dauguma
Dauguma

19 Birželis 2011

Jie, toliau - masonai, turintys bendrą kultūrą, moralę, įsipareigojimus.
Kas yra masonas?
Paprastas žmogus jaučia savyje žinių trūkumą, norą tobulėti, nugalėti, vadovauti skinasi kelią į aukštesnį sluoksnį, taip kopdamas per lavonus, vergus (progreso vadinamus "skėrius"). Masonas jaučia, kad viso pasaulio politika nėra tokia neaiški, beabejo nori sužinoti tiesą.
Kaip jie tobulėja?
Žudo ir kopia per lavonus, skinasi kelią iki elito.

masonų hierarchija politikoje.JPG
masonų hierarchija politikoje.JPG (29.56 KiB) Peržiūrėta 2421 kartus(ų)

Veragai - nieko nenutuokiantis sluoksnis, pasikliauja partijomis, seimu arba kitaip, "vergų maitintojais".
Viešoji politika - daugelis iš jų suvokia, kad ne nuo jų veiksmų, žinių priklauso politikos kryptis. Vykdo viešosios politikos sektoriaus nutarimus, įstatymus. Šiame sluoksnyje dalyvauja parlamentai, prezidentai...
Valdančios organizacijos - aukščiau išvardytų sluoksnių. Tai elito sukurti įrankiai darant tvarką pasaulyje. ES, JT, NATO, CŽV, NAC, DPC, NPG...
Elitas - tai slapų organizacijų kaip masonai, kaukolės ir kaulų elitas, susitinkantis kartą per metus. Jie nusprendžia ko reikia žemesniam sluoksniui, ką "įkišti" į valdžią, ką paaukoti vergams (gaga, facebook), kad tik atitolintų nuo realybės ir paklustų tvarkai. Kokius žmones, išradimus ir t.t. pašalinti arba infiltruoti klaidingą informaciją, kad žemiausi sluoksniai neštų pelną ir nesirūpintų dėl ateities klausimų, svarbiausia nesusivienytų ir gautų ko tik nori... (mažumų teisių iškėlimas ir panašiai).

Pamąstymai:
Vergai karo nesukels.
Vergai patys save naikinasi.
Viešoji politika kontroliuoja naikinimą, tiek, kiek leidžia valdančios organizacijos.
Masonų yra kiekviename sluoksnyje.
Elitui priklauso tik pačio aukščiausio rango "apšviestieji" ir tik jie žino kas nutiks ateityje.
Aukštesnių masonų laipsnių atstovai naudojasi žemesnių laipsnių masonų "nežinojimu".
Masonams laipsnis keliamas ložėse apeigų metu.
33 laipsnio masonas negali būti jaunesnis nei 33 metų.

Masonų hierarchija susideda iš 33 laipsnių. Laipsniai į lietuvių kalbą neverčiami!

33 Sovereign Grand Inspector General
(kai kurie juos vadina Liuciferiais)
Honorary Achievement

32 Sublime Prince of the Royal Secret
31 Commander Inspector Inquisitor
30 Knight Kadosh
29 Scottish Knight of St. Andrews
28 Knight of the Sun
27 Commander of the Temple
26 Prince of Mercy
25 Knight of Brazen Serpent
24 Prince of Tabernacle
23 Chief of Tabernacle
22 Knight of the Royals
21 Preussen Knight
20 Master of Symbolic Lodge
19 Grand Pontiff
Consistory

18 Knight of Rose Cruix
17 Knight of East and West
Chapter of Rose Croix

16 Prince of Jerusalem
15 Knight of the East
Council, Princes of Jerusalem

14 Grand Elect Mason
13 Royal Arch of Solomon
12 Grand Master Architect
11 Sublime Master Elected
10 Elect of Fifteen
9 Master Elect of Nine
8 Intendant of the Building
7 Provost and Judge
6 Intimate Secretary
5 Perfect Master
4 Secret Master
Lodge of Perfection

3 Master Mason
(Aukščiausias laisvųjų mūrininkų laipsnis)
2 Fellowcraft
1 Entered Apprentice
Blue lodge
Prikabinti failai
masonų struktūra2.jpg
masonų struktūra2.jpg (147.31 KiB) Peržiūrėta 2421 kartus(ų)
masonų struktūra.gif
masonų struktūra.gif (38.69 KiB) Peržiūrėta 2421 kartus(ų)

Dauguma
Dauguma

19 Birželis 2011

o gal anot ju mes , tie vergai istikruju nesuprantame ka jie daro.... gal tai ju ideologija yra "teisinga", o toji kuria mes visa laika bandeme vadovautis iki patiriant tokius fiasko, kokius matome dabar pasaulyje, yra "blogoji", gal mums is senai sudarytas stereotipas buvo neteisingas ir dabar teisingieji "apsviestieji" bando atstatyti viska i teigiamas vezias :) galbut ju atliekamos vergams kenksmingos funkcijos istikro gelbeja ateities kartas?

Dauguma
Dauguma

19 Birželis 2011

ir kam jiems reikalinga tiek laipsniu jei vistiek yra aukstesnieji (kurie "viska" zino) ir zemesnieji (kurie zino tai ka jiems leidzia zinot aukstesnieji). koks skirtumas kokia vieta luome tu uzimi? jei vistiek tu arba tas kuris diktuoja taisykles, arba tas kuris padeda zaisti pagal tas taisykles apakinti ju tikslumo ir bandantys save isanalizuoti religiskai....
Vartotojo avataras

Dauguma
Dauguma

20 Birželis 2011

augis420 rašė:ir kam jiems reikalinga tiek laipsniu jei vistiek yra aukstesnieji (kurie "viska" zino) ir zemesnieji (kurie zino tai ka jiems leidzia zinot aukstesnieji). koks skirtumas kokia vieta luome tu uzimi? jei vistiek tu arba tas kuris diktuoja taisykles, arba tas kuris padeda zaisti pagal tas taisykles apakinti ju tikslumo ir bandantys save isanalizuoti religiskai....

skirtumas tas, kad su kiekvienu laipsniu sužinai kažką daugiau. ir po truputį, vis tikėdamasis, bandai pasiekti 33 laipsnį.
o žemesnieji yra klaidingai informuojami, kad nesužinotų visos tiesos, taigi kildamas aukštyn didini galimybes sužinoti tikrąją organizacijos reikšmę ir veikimo principus.
AnkstesnisKitas

Grįžti į Religija

Čia Jūsų nuomonė svarbi!
2010 - 2011 forumas „Tikratiesa.lt"