Globalizmas. Kas tai? Kodėl tai svarbu?


Temos ne į temą.


Vartotojo avataras

Besidomintis
Besidomintis

Pranešimai: 254

Užsiregistravo: 11. 2010

Miestas: Vilnius

Charakterio tipas: ISTP

03 Gegužė 2011

Globalizmas. Kas tai? Kodėl tai svarbu?

Globalizmas. Kas tai? Kodėl tai svarbu?
Gal kas nors iš Jūsų yra matęs mano profilio galeriją. Jei matėt, turbūt pagalvojot, jog esu kažkoks konspiracijų teoretikas (čia noriu pabrėžti, kad konspiracija (arba sąmokslas) yra tol, kol nėra nei vieno moksliško įrodymo). Jei atvirai, taip – mėgstu sąmokslo teorijas ir dažnai į įvairius politinius bei istorinius įvykius žiūriu pro sąmokslo prizmę. Tiesa sakant, tai mane pastūmėjo ilgiau sėdėti prie istorijos vadovėlio ir apskritai skirti daugiau laiko istorijai. Šiame įraše pabandysiu paaiškinti, kas yra tas globalizmas (NE GLOBALIZACIJA), kodėl tai turėtų būti įdomu kiekvienam, ir kokie viso to tikslai.

Grupė Bilderberg

Pradedu nuo Grupės Bilderberg (The Bilderberg Group – pavadinimas kilo iš viešbučio „Hotel de Bilderberg“, kur įvyko pirmas grupės susitikimas), nes šiuo metu ji yra, ko gero, įtakingiausia grupė žmonių, kuri rezga savo piktus planus už uždarų durų (o juk geri darbai nedaromi tamsoje ir paslapčia). Susitikimuose, vyksiančiuose kartą per metus (dažniausiai tai būna birželio mėnesis), dalyvauja apie 130 dalyvių, kurių dauguma yra įtakingi žmonės politikos pasaulyje, stambiausių bankų bei informacinių tinklų vadovai. Kartu jie aptarinėja svarbiausius politinius klausimus, sprendžia, kokios bus naftos kainos artimiausius kelis mėnesius, ar jau laikas pulti nepaklusnias šalis (pvz, Iraną, Venesuelą), formuoja Šiaurės Amerikos Sąjungą. Kitaip tariant, sprendžia žmonijos ateitį.
Paveikslėlis
Šalys, kurių atstovai dalyvavo grupės susitikime bent vieną kartą

Vieną iš šios grupės susitikimų stebėjo vienas garsiausių pasaulio antiglobalistų Aleksas Džonsas (Alex Jones), kuris su savo grupe ir kitais ten buvusiais žmonėmis filmavo bei fotografavo atvykstančius į susitikimo vietą įtakingiausius pasaulio žmones. Šią medžiagą galite pamatyti filme, prie kurio vertimo dirbau aš ir mano pažįstamas, „EndGame: Blueprint for global enslavement“ (I-a dalis).

Nauja Pasaulio Tvarka

Paveikslėlis

Henry Alfred Kissinger (kasmetinis Bilderberg grupės narys):

„We are on the verge of a global transformation. All we need is the right major crisis and the nations will accept the New World Order.“

„Mes esame prie globalios transformacijos ribos. Viskas, ko mums reikia, tai didžiulė krizė ir tautos priims Naują Pasaulio Tvarką.“

H.G Wells (citata iš knygos „The New World Order“, 1939m.)

„Countless people will hate the New World Order and will die protesting against it.“

„Begalė žmonių nekęs Naujos Pasaulio Tvarkos ir mirs, bandydami pasipriešinti jai.“

James P. Warburg (bankininkas ir Franklino Ruzvelto finansų patarėjas)

„We shall have World Government whether or not you like it. . . by request or consent.“

„Mes turėsime Pasaulinę Valdžią, norite Jūs to ar ne... Užkariavimu arba pritarimu.“

Ray Kurzweil (išradėjas)

„By 2020. There will be a One world government.“

„Iki 2020-ųjų bus Viena Pasaulinė Valdžia.“

Apie tai žmoniją bandyta perspėti ne kartą. Tai yra globalistų galutinis tikslas – Nauja Pasaulio Tvarka, kurioje įsigalės Viena Pasaulinė Valdžia (link ko eina Jungtinės Tautos), kur globalistai vaidins dievų vaidmenį, o visi kiti (t.y. mes) jiems tarnausim, Vienas Pasaulinis Bankas (kartu ir viena valiuta), Viena Globali Konstitucija, Viena Pasaulinė Armija bei Vienas Pasaulinis Teismas.

Žmonės

Naujoje Pasaulio Tvarkoje žmogus yra tarnas. Tarnas, kurio plaštakoje bus RFID čipas, kuriame bus visa žmogaus informacija, jo pinigai. Totalus žmonijos sekimas – matomas kiekvienas žmogaus veiksmas, judėjimas, būsena. Tokius čipus savanoriai jau gali gauti ir tai propaguojama per pagrindinius JAV kanalus.

Bet ar žmonių reikia?

Dr. Eric Pianka (biologas, kuriam plojo jo mokiniai po šių pasakytų žodžių)

„And I actually think the world will be much better when there’s only 10 or 20 percent of us left.”

„Ir aš manau, kad pasaulyje būtų žymiai geriau, jei jame liktų tik 10 arba 20 procentų iš mūsų.“


Bill Joy („Sun Microsystems“ įkūrėjas, mokslininkas)

„Humanity could be completely enslaved by 2030. At worst, mass extermination of everyone, but the elite, would take place.“

„Žmonija bus galutinai užverbuota iki 2030-ųjų. Blogiausiu atveju prasidės masinis žmonių, išskyrus elitą, naikinimas.“


Pasak globalistų, žmonių planetoje yra per daug. Juk žmonės šiukšlina, vartoja planetos resursus, teršia aplinką, dauginasi... Lyg globalistų priesakas šiandien stovi Georgian Guidestones akmenys, ant kurių parašyta, jog populiacija niekada neturi viršyti 500mln. (dabar 6,8mlrd.) ribos. Dabartinis žmonių kiekis globalistų netenkina, todėl jie vos ne kasmet „išranda“ naują būdą, kaip masiškai mažinti populiaciją, t.y. žudyti žmones: H1N1 dirbtinai sukurtas virusas; H1N1 proto ląsteles naikinančios bei žmones sterilizuojančios vakcinos (Bilas Geitsas (Bill Gates) teigė, kad vakcinos naudojamos tam, kad mažintų populiacijos augimą); žmonių nuodijimas per vandentiekio sistemas; nesibaigiantys karai; didžiulė globalinio atšilimo apgaulė; vieno vaiko politika Kinijoje ir t.t.

Išvada

Manau, kad tiek informacijos Jums užteko, kad suprastumėt, jog pasaulyje nėra viskas gerai ir kad visa tai, ką daro globalistai, nėra žmonių labui. Aš nesu nei antiglobalistas, nei konspiracijų teoretikas, aš tiesiog tikiu į žmonijos laisvę ir noriu, kad žmonės matytų, kaip iš jų kasdien yra atimama laisvė. Pačiame šio įrašo gale pateiksiu informacijos šaltinius, kur Jūs, kiekvienas nenorintis pasaulinės tironijos, galėtumėt su ja susipažinti ir, be abejo, platinti.

Infowars.com – garsiausio antiglobalisto Alekso Džonso (Alex Jones) alternatyviosios žiniasklaidos tinklalapis, kuriame rasite naujausią medžiagą apie globalizmą. Taip pat rekomenduoju užsiprenumeruoti Alex Jones Youtube kanalą, kuriame yra talpinama vaizdinė Alekso Džonso radijo programos medžiaga.

Atoveiksmis.lt – tinklalapis, kuriame rasite daug lietuviškos (ir ne tik) medžiagos iš alternatyviosios žiniasklaidos. Čia galite išgirsti šio tinklalapio autoriaus nuomonę apie globalizmą.

„EndGame: Blueprint for global enslavement“ (LT įgarsinimas) – jau mano minėtas filmas, kurį rekomenduoju visiems. Jame yra puikus įvadas į globalizmą, kuriame viskas surišta su istorija.

Aaron Russo interviu su Aleksu Džonsu. Tai trumpas interviu su jau mirusiu režisierium Aaronu Russo, kuris atskleidžia daug informacijos apie 9/11, karą Irake bei Naująją Pasaulio Tvarką.

„The Obama Deception“ – Alekso Džonso filmas, kuriame parodoma, kokius žmones Obama paskyrė į savo valdžios administraciją, kaip jis sako vienaip, o daro visiškai kitaip. Šiame filme taip pat yra medžiagos iš Bilderberg Grupės susitikimo.

„Loose Change: 2nd Edition“ – dokumentinis filmas, kuriame moksliškai įrodoma, kad 2001-ųjų metų rugsėjo 11-osios įvykiai neapsiėjo be išankstinio pasirengimo.

„Invisible Empire: A New World Order Defined“ – Alekso Džonso komandos nario Jason Bermas (taip pat dirbo ir prie aukščiau minėto „Loose Change: 2nd Edition“ filmo) darbas, kuriame režisierius pasakoja savo istoriją, kaip jis pradėjo domėtis visais šiais dalykais. Taip pat bus rodoma, kaip įtakingi politikos veikėjai mini Naują Pasaulio Tvarką.

Laisvė žmonijai! NE Naujai Pasaulio Tvarkai!
Globalizmas. Kas tai? Kodėl tai svarbu?
Vartotojo avataras

Globalistų mėsa
Globalistų mėsa

Pranešimai: 58

Užsiregistravo: 6. 2010

06 Gegužė 2011

Re: Globalizmas. Kas tai? Kodėl tai svarbu?

Kūrybiškumu pasinaudok o ne ripink straipsnius... bent temą vietoje sukūrei.
"Būna gandai, o būna faktai"
Vartotojo avataras

Globalistų mėsa
Globalistų mėsa

Pranešimai: 69

Užsiregistravo: 2. 2011

Miestas: Londonas

10 Gegužė 2011

Re: Globalizmas. Kas tai? Kodėl tai svarbu?

Yra dar vienas neblogas Interneto puslapis:
www.versijos.lt
Daznai atsinaujina, kai kuriu zmoguciu deka daug idomiu straipsniu versta is uzsienio spaudos ( su nuorodomis ir etc.)

Manau, kad tikrai verta itraukti i visa si sarasa ;)

Lmp

Vartotojo avataras

Besidomintis
Besidomintis

Pranešimai: 226

Užsiregistravo: 7. 2010

10 Gegužė 2011

Re: Globalizmas. Kas tai? Kodėl tai svarbu?

Tikrai nebus tos NWO iki 2020, juk jeigu tures likti tik 20 procentu pasaulio zmoniu, kaip idomu jie tai padarys, jeigu populiacjia dideja su kiekviena diena?
http://lt.wikipedia.org/wiki/Pasaulio_gyventojai
Pasaulio gyventojai (visų žmonių populiacija) – visų Žemėje gyvenančių žmonių tam tikru metu skaičius. 2009 m. žmonių populiacija pasiekė 6,79 milijardus. Šis skaičius didėja, CŽV apskaičiavimais vidutiniškai 203 800 žmonių per parą.
Vartotojo avataras

Besidomintis
Besidomintis

Pranešimai: 254

Užsiregistravo: 11. 2010

Miestas: Vilnius

Charakterio tipas: ISTP

11 Gegužė 2011

Re: Globalizmas. Kas tai? Kodėl tai svarbu?

Pasaulio globalizacija vyksta jau dabar todėl galima sakyti,kad nauja pasaulio tvarka jau seniai atėjo,o visos "avelės" tuo patikęs tik ~2020 metas kai daugiau nebeliks rubežių tarp šalių,viena kalba ir 80% pasaulio žmonių nebera... :1laugh:
Žmoniu populiacija bandoma mažinti jau dabar per užnuodyta maistą,vandenį,muziką :1wink: ir su televizijos pagalba aišku...
sakant,kad alchoholis,narkotikai ir t.t. visa tai gerai tai linksmas gyvenimas ir visa tai taip normalu...Aišku tai nelabai veiksminga todėl visko gali buti,kad ir 3 world war prasidės... :1angry:
Žmones po karo bus tokie išsigande...jiems reikės kažkokios tvarkos ir jie jiems pasiulis nauja pasaulio tvarka...

Grįžti į Sąvartynas


Čia Jūsų nuomonė svarbi!
2010 - 2011 forumas „Tikratiesa.lt"